____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

O autorzeWitaj,

niezmiernie cieszy mnie Twoja obecność tutaj. Nazywam się Mikołaj Kaczmarek, a niniejszy blog jest efektem ubocznym moich pasji (od pewnego czasu również narzędziem umożliwiającym ich realizację). Aktualnie kończę studia na kierunku filologia włoska oraz pracuję wykorzystując na co dzień język włoski.
Wszystko, co dotychczas przeczytałeś (lub przeczytasz w przyszłości) na blogu Italianizzato powstało dzięki pewnemu zbiegowi okoliczności, który miał miejsce już ponad 9 lat temu. Wtedy to zacząłem interesować się bezpośrednio Włochami. Od tego czasu zaszło wiele zmian, ale miłość do Italii okazała się być nie do ruszenia. Od 5 lata skupiam się przede wszystkim na języku (chociaż na blogu tego jeszcze nie widać, pracuję nad tym), winiarstwie oraz kuchni włoskiej.
Na Italianizzato znajdziecie również dość często moje opinie na temat książek włoskich autorów lub dzieł opowiadających o Włoszech (i w tym miejscu podziękowania należą się moim rodzicom, którzy wyrobili we mnie nawyk czytania). Czasami pojawia się tu również notka na temat włoskiej sceny muzycznej, chociaż nie dzieje się to zbyt często, bo zdecydowanie wolę słuchać muzyki, niż o niej pisać.
            Jestem człowiekiem otwartym i bezpośrednim, więc jeśli masz pytania, sugestie lub opinie, którymi chciałbyś się podzielić, zachęcam do kontaktowania się ze mną. Również w celu nawiązania współpracy (czy to z moją osobą, czy to „z blogiem Italanizzato”), zachęcam do kontaktowania się przez formularz kontaktowy.Tymczasem, buona lettura!

Mikołaj Kaczmarek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz