____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

poniedziałek, 1 września 2014

Italia w małym palcu

Konkurs wiedzy Włoszech organizowany przez Italianizzato            10 września będziemy świętować pierwsze pół roku Italianizzato. Przez ten czas uzbierała się już pokaźna liczba artykułów i artykulików, niektórzy z Was pogłębili wiedzę o Włoszech, inni właśnie dzięki blogowi zaczęli swoją przygodę z Bel Paese. Ja sam rozwinąłem się dzięki ciągłej pracy i poszukiwaniu nowych włoskich doznań. Z tej okazji ogłaszam konkurs wiedzy o Włoszech. Dla tych, którzy już co nieco wiedzą i dla tych, którzy dopiero się dowiadują.
            Konkurs „Italia w małym palcu” to nic innego, jak krótki test wiedzy o Włoszech. Aby wziąć w nim udział należy wykonać trzy proste zadania konkursowe:

1.      Polub Italianizzato na Facebook’u.
2.      Udostępnij niniejszą stronę na swoim profilu Fb.
3.      Znajdź na blogu odpowiedzi na 10 prostych pytań i prześlij je na mikkac8504@gmail.com w dniach 1-30 września 2014r.

Wśród poprawnych odpowiedzi 7 października zostaną wylosowane dwie. Nagrodami w konkursie są dwie butelki wina. Pierwsze z nich to Morellino di Scansano Medici Riccardi, druga to zakupione we Włoszech Orcia Rosso La Cantina. Po jednym dla każdego ze zwycięzców. 

 Szczegóły w regulaminie.A poniżej formatka ułatwiająca przesyłanie odpowiedzi.

Zachęcam do udziału i życzę powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz